otázky

Věra zvoníčková - NADŠENÁ Fotografka

Kdo všechno uvidí moje fotografie?

O tom kdo uvidí vaše fotografie rozhodujete pouze vy. To znamená, že pokud bych chtěla zveřejnit vaši fotografii na svých stránkách, vyžádám si nejdříve souhlas. Bez vašeho souhlasu vaše fotky nikdo cizí neuvidí.

Jaké oblečení je na fotografování vhodné?

Nejvhodnější je jednobarevné oblečení. Proužky, výrazné kostky, obrázky a nápisy vypadají na fotografii velmi rušivě a nehezky.

Fotíte jen v pracovní dny nebo i víkendy?

Snažím se maximálně vyhovět a vyjít vstříc. Vím jak je těžké najít čas, nebo mít celou rodinu pohromadě. Proto lze focení domluvit na jakýkoliv čas, tedy i víkendy, svátky, večery.

Jak dlouho archivujete fotografie?

Fotografie archivuji od samotného vzniku digitální fotografie. Což je už 20 let. Takže pokud by se vaše fotografie nechtěně ztratily, nic se neděje. Zapátráme v archivu a foto je možné poskytnout znovu.

Co vše je možné z našich fotek udělat?

Z vašich fotek lze udělat kalendář, fotoknihu, krátké video podbarvené muzikou nebo PF a vánoční přání.

V jakém formátu zasíláte fotografie?

Fotografie jsou zasílány ve formátu JPG. V případě, že by jste chtěli jiný formát (např. TIF vhodný pro tisk velkých formátů) je třeba toto předem domluvit.

Doporučujete vizážistku?

Spolupracuji s vizážistkou Veronikou Hrabovskou, která je moc šikovná. Umí skvěle umocnit přednosti a krásu a na fotografiích to bude znát. Ceník líčení na vyžádání u Vizážistka Veronica tel.: 605 247 232