reference

Věra zvoníčková - Nadšená fotografka

Jitka Prejzová

Paní Věra je profík na svém místě. Dokáže odbourat veškerou nervozitu a navodit příjemnou atmosféru při focení. Právě i proto mohou vznikat tak krásné fotky plné příjemných emocí, které jsou lidem nádhernou vzpomínkou. Nemohu nic jiného než vřele doporučit její služby.

Veronika Hrabovská

Měla jsem možnost focení s paní Zvoníčkovou. Probíhalo to v exteriéru. Strávily jsme spolu asi přes dvě hodiny a já si to moc užila. Paní Věrka je velmi vnímavá, sympatická a šikovná fotografka. Má cit pro ten správný moment 🍀.

Jaroslav Malík

Skvělá fotografka, kterou rád doporučím. Domluvení času, místa atd bylo perfektní. Dobrá nálada a sranda nechyběla. Za fotky ještě jednou díky.

Lucie Váchová

Focení u paní Věrky Zvoníčkové mohu jen doporučit. Byla jsem u ní s mými dcerami několikrát a vždy spokojenost. Lidskost a profesionalita je to, co ji vystihuje. ❤️👍

EvantLab

Velmi rádi spolupracujeme s paní Zvoníčkovou na našich akcích. Její oko fotografa dokáže zachytit radost a zážitky, které naši hosté na akcích zažívají. A právě živá vzpomínka v podobě fotografie je jedním z nejdůležitějších zážitků. Děkujeme a těšíme se na každé příště!